Specjalista ds. Jakości Dostawców

LOCATION: Rzeszów / Poland | COMPANY: Knorr-Bremse Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach..

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i/lub uczestnictwo w audytach jakości oraz FAI u dostawców
  • Przeprowadzanie kontroli u dostawców w celu zapewnienia jakości towarów i zatwierdzenia dostarczanych części
  • Monitorowanie otwartych punktów z inspekcji i/lub audytów u źródła
  • Tworzenie i zarządzanie NCR do dostawców
  • Współpraca z dostawcami w celu poprawy ich systemów oraz procesów
  • Tworzenie raportów jakości dostawców, w tym wskaźników wad i obszarów, w których występują wady
  • Rozwój dostawców poprzez udzielanie wskazówek i porad technicznych
  • Wewnętrzna współpraca z działami zakupów, logistyki, technicznym itp.

Nasze wymagania:

  • Wyższe techniczne – preferowana Inżynieria jakości/produkcji
  • 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze SQA w firmie produkcyjnej
  • Język angielski – B2/C1
  • Znajomość narzędzi i systemów jakości (Problem Solving, FAI, Raport 8D, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 i ISO/TS22163)
  • Preferowana znajomość systemu SAP – Moduł QM
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się normami/standardami
  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Ścieżkę rozwoju w organizacji globalnym będącej liderem branży kolejowej z silną obecnością w Polsce
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość budowania nowej jednostki biznesowej
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitów, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe, program akcji pracowniczych)