Specjalista ds. Jakości

LOCATION: Rzeszów / Poland | COMPANY: Knorr-Bremse Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji systemów jakości (procedury, instrukcje, formularze)
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych, klienta i certyfikacyjnych
  • Nadzorowanie działań poaudytowych
  • Współpraca przy organizacji przeglądów procesów i przeglądów zarządzania
  • Współpraca z Complaint Managerem, SQA, Incoming Inspectorem oraz Quality Inspectorem w zakresie tematów jakościowych
  • Szkolenie pracowników z zakresu tematyki jakościowej
  • Wsparcie od strony jakościowej projektów związanych z wdrożeniem nowych produktów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność współpracy z ludźmi, komunikatywność
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Ścieżkę rozwoju w organizacji globalnym będącej liderem branży kolejowej z silną obecnością w Polsce
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość budowania nowej jednostki biznesowej
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitów, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe, program akcji pracowniczych)