Pracownik ds. Przepływu Towarów

LOCATION: Rzeszów / Poland | COMPANY: Knorr-Bremse Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie komponentów od klienta (obsługa wózka widłowego)
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym oraz ocena ich stanu technicznego
  • organizacja i dystrybucja materiału na stanowiska pracy
  • współpraca z magazynem i zapewnienie sprawnego przepływu towarów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia UDT WJO II
  • umiejętność obsługi wózków widłowych transportowych i podnoszących
  • bardzo dobra znajomość podstawowych procesów magazynowych
  • znajomość dokumentacji magazynowej i wysyłkowej
  • zdyscyplinowanie i sumienność

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Ścieżkę rozwoju w organizacji globalnym będącej liderem branży kolejowej z silną obecnością w Polsce
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość budowania nowej jednostki biznesowej
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitów, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe, program akcji pracowniczych)