Operator Montażu

LOCATION: Rzeszów / Poland | COMPANY: Knorr-Bremse Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż komponentów na podstawie instrukcji
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ocena wizualna komponentów
  • Dokumentowanie efektów wykonywanej pracy w systemie
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe – mile widziane z zakresu mechaniki, elektryki, spawalnictwa lub pokrewne
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Znajomość rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych
  • Samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Uprawnienia na wózki widłowe, żurawie lub suwnice

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Ścieżkę rozwoju w organizacji globalnym będącej liderem branży kolejowej z silną obecnością w Polsce
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość budowania nowej jednostki biznesowej
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitów, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe, program akcji pracowniczych)