Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van, és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Csatlakozz web applikáció fejlesztőként 8 fős szoftverfejlesztési csapatunkhoz, akik szerviz és diagnosztikai eszközöket fejlesztenek a legújabb fék-, klíma-, és ajtóvezérlő berendezéseinkhez! Ezek az eszközök segítik a mérnökök munkáját különféle rendszerek tesztelése közben, illetve a vonatok üzembe helyezése során. Lehetőséged lesz csiszolni a képességeidet kisebb innovációs projektekben, amelyek segítenek meghatározni az irányokat termékeink fejlesztésében.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Web alapú diagnosztikai eszközök fejlesztése a legújabb HTML5 és JavaScript / TypeScript technológiák segítségével
  • Szoftverkövetelmények és architektúrák technikai felülvizsgálata
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Terméktámogatás nyújtása a fejlesztett eszközökhöz
  • Részvétel nemzetközi innovációs projekteken

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Mérnök informatikus, villamosmérnök vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • HTML5 alapú technológiai ismeretek
  • Tapasztalat szoftverfejlesztésben JavaScript / TypeScript nyelvekben
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Előnyben részesített készségek

  • Tapasztalat front-end fejlesztésben (vastag kliens alkalmazások)
  • Tapasztalat JavaScript / TypeScript keretrendszerek használatában (Vue.js, Angular, ExtJS, stb.)
  • Web alkalmazások kiberbiztonságában való jártasság
  • Unit tesztelés Jasmine keretrendszerrel
  • NPM, Jenkins, Artifactory, Jira és PTC Integrity ismeretek
  • Java programozásban szerzett tapasztalat
  • Alapvető ismeretek beágyazott rendszerek kapcsán

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk a munka/magánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat: https://www.youtube.com/watch?v=NIYkImyomGw
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt is elérhető
  • Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • Támogatjuk a házon belüli előre lepésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk)!
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
  • Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
  • Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
  • A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli
  • Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már