Villamos karbantartó mérnök

Dátum: 2024. ápr. 1.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

LOCATION: Budapest / Magyarország | BRAND: Knorr-Bremse | REQUISITION ID: 5569

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Elektromos karbantartó mérnökként a fő feladatod a termelőeszközök karbantartásának és javításának a koordinálása lesz
  • A feladatokat, projecteket CMMS rendszerben kell kezelned, valamint a rendszer folyamatos fejlesztését kell támogatnod.
  • Karbantartási és javítási adatok elemzésével megoldási javaslatokat és fejlesztési terveket kell készítened.
  • A karbantartáshoz szükséges eljárásokat és folyamatokat kell definiálnod, valamint ezeket folyamatosan frissítened
  • Különböző digitalizációs és Ipar 4.0-ás projectek kell támogatnod a telepítési és fejlesztési projectek mellett
  • A társterületekkel és beszállítókkal folyamatosan kell kommunikálnod, illetve kapcsolatot tartanod.
  • Egy precíz és pontos kollégát keresünk, hiszen a folyamatok dokumentálása, elemzése és riportálási feladatok is tartoznak ehhez a munkakörhöz

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvi kommunikáció
  • 3-5 év hasonló gyártásban szerzett karbantartási, vagy project mérnöki tapasztalat.

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA RENDELKEZEL:

  • Prediktív karbantartási ismeretekkel
  • Szerszámgépek terén mechanikus és villamostapasztalattal.
  • Alapszintű német nyelvtudással
  • SAP karbantartási modul felhasználói ismeretekkel

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk
  • Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!