Tesztmérnök R&D Mechanics

Dátum: 2024. ápr. 19.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • A levegőellátás, kutatás-fejlesztési osztály tesztmérnök csapatában a vasúti légellátó rendszerek és komponenseinek (kompresszor, légszárító) vizsgálata innovációs, költségcsökkentési vagy belső fejlesztési projektekben
  • A megrendelővel történő tesztkövetelmény egyeztetésétől kezdve, a validációs tervek elkészítésén át a projekt véghezviteléig számos feladatban kipróbálhatod magadat, hiszen itt önálló projektek is vannak egyéni felelősségi körrel
  • A feladataidhoz tartozik a tesztfelépítés, környezet és mérőrendszer meghatározása és felépítése, hogy aztán a saját tesztinfrastruktúránkban az egyeztetett validációs terv alapján elvégezhesd a funkció- vagy élettartamteszteket.
  • A különböző hosszúságú projektek során folyamatosan monitorozni szükséges a futó teszteket, egyeztetni a köztes eredményeket, kezelni a váratlan eseményeket.
  • A fejlesztési folyamat támogatása mérési eredményekkel, illetve tapasztalatokkal, hiszen saját laboratóriumban elsőkézből tesztelheted a prototípus alkatrészeket is.
  • A műszeres mérések végrehajtását és az eredmények kiértékelését követően a dokumentációt el kell készítened, melyet később prezentálnod is kell
  •  Folyamatos kapcsolattartás folyik mind külső, mind belső szolgáltató felekkel

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Felsőfokú műszaki (gépész, mechatronikai, villamos, járműmérnöki) végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Eredményorientáltság, váratlan helyzetek kezelése
  • Analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való részvétel, jó kommunikációs készség

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Releváns mérnöki munkakörben szereztél tapasztalatot
  • Németül is magabiztosan kommunikálsz
  • Proaktivitás és rendszerszemlélet jellemez

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk
  • Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!