Termékfejlesztő mérnök - kupplung fejlesztés

Dátum: 2024. márc. 30.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

LOCATION: Budapest / Magyarország | BRAND: Knorr-Bremse | REQUISITION ID: 6048

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

Komplex, új, a piaci és törvényi előírásoknak megfelelő termék, az autómata központi vonó- és ütköző készülék (kupplung) fejlesztése innovatív megoldásokat is figyelembe véve
Funkcionális és technológiai feltételeknek megfelelő kupplung komponensek tervezése
Gyártási dokumentáció elkészítése
Gyártás felfutás, sorozatgyártás támogatása
Minőségi és költségcélok támogatása, elérése
Eltérésengedélyek kiadása
Módosítások átvezetésének elkészítése

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADTAID ELLÁTÁSÁHOZ:

Felsőfokú gépészmérnöki vagy egyéb szakirányú végzettség
Releváns mérnöki vagy gyakornoki munkakörben szerzett tapasztalat
Magabiztos műszaki mechanika ismeretek
CAD és PC-ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Magabiztos, határozott fellépés
Kreatív, innovatív látásmód
Precíz, pontos munkavégzés

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

Rendelkezel géptervezői tapasztalattal
Elektromechanikai, töréstechnikai, végeselem ismereted is van
Beszélsz németül

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!