Termékfejlesztő mérnök (Levegőellátás terület)

Dátum: 2024. ápr. 4.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Ezek lesznek a feladataid

  • Funkcionális és technológiai feltételeknek alapján a levegőellátás elemeinek integrációja
  • Ügyféligényeknek megfelelő kompresszorok és légszárítók tervezése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • Elsőminta- és sorozatgyártás támogatása
  • Eltérésengedélyek kiadása
  • Módosítási igények elbírálása és a változások átvezetése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú gépész- vagy járműmérnöki végzettség
  • Magabiztos műszaki mechanika ismeretek
  • CAD ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kreatív, innovatív látásmód
  • Igény a precíz és pontos munkavégzésre
  • Utazási hajlandóság

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Releváns munkakörben szereztél tapasztalatot
  • Németül is magabiztosan kommunikálsz
  • Rendszerszemlélet jellemez

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat.
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk
  • Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!