Szereldei Folyamatmérnök

Dátum: 2024. ápr. 12.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

Szereldei termelés műszaki előkészítése és napi szintű támogatása, fejlesztések kidolgozása, bevezetése
Új termékek bevezetése a szereldébe, megvalósíthatósági tanulmányok készítése
Konstrukciós változások kezelése, bevezetése Munkautasítások, vizualizációk készítése, oktatások tartása
Szereléstámogató rendszer adatainak karbantartása
Hatékonyságnövelési potenciálok felkutatása, tervek kidolgozása
Szereldei folyamatok időfelmérése, naprakészen tartása és optimalizálása
Kapcsolattartás a konstrukciós, minőségügyi, logisztikai osztályokkal
Indirekt anyagok, készülékek, szerszámok rendelése a szereldék részére

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

Gépész-/ Villamos-/ Mechatronikai mérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
Kommunikációképes angol nyelvtudásod van
2-3 éves releváns szakmai tapasztalatot szereztél Felhasználói szinten ismered a MS Office és SAP programokat
Gyakorlati tapasztalatot szereztél Lean eszközökkel és folyamatokkal
Precizitás és gyakorlatias látásmód jellemez
Szívesen dolgozol csapatban

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

német nyelvtudással rendelkezel
felhasználói szintű Creo ismrettel bírsz
PFMEA ismereted is van

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!