Szenior Rendszer Tesztmérnök

Dátum: 2024. ápr. 22.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Elektromos vasúti fékvezérlők rendszer szintű tesztelése,
  • Követelmények tesztelhetőségének értékelése,
  • Teszt esetek tervezése, dokumentálása, automatizálása,
  • Tesztek futtatása,
  • Teszt eredmények dokumentálása,
  • Teszt rendszerek fejlesztésének támogatása.

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Mechatronikai, fizikusi, villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy ezzel egyenértékű BSc tanulmányt végzettség,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven,
  • Alapvető programozási ismeretek (C, C++ előnyt jelent),
  • Képesség az önálló, felelősségteljes munkavégzésre,
  • Strukturált a gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs készség és nyitottság csapatban való munkavégzésre,
  • Proaktív személyiség.

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

  • Jártas vagy beágyazott rendszerek fejlesztésében és/vagy tesztelésében.
  • Szoftver tesztelési certifikációval rendelkezel (pl. ISTQB)
  • Németül is beszélsz

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
  • Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben