EHS Expert-Emelőgép ügyintéző

LOCATION: Budapest / Magyarország | BRAND: Knorr-Bremse | REQUISITION ID: 5567

A Knorr-Bremse Budapest a világon az egyik legnagyobb vasúti fékrendszereket gyártó- és fejlesztő központja, többek között a mi fékrendszereink találhatók meg a felújított 3-as metrón, a Japán Shinkanzenen vagy éppen a svájci gyorsvasúton. Ha Téged is érdekel, hogy egy multinacionális nagyvállalatnál dolgozz az EHS területén, akkor ne habozz és jelentkezz még ma, hogy minél hamarabb aktív tagja lehess a csapatunknak.

Ezek lesznek a feladataid

  • Üzembehelyezési eljárások, szerkezeti és fővizsgálati felülvizsgálatok koordinálása.
  • Biztonságtechnikai felülvizsgálatok és időszakos vizsgálati feladatok irányítása.
  • Részvétel a munkavédelmi szempontú, előzetes vizsgálatok lefolytatásában.
  • A felhasznált emelőgépekről való nyilvántartás vezetése.
  • A nyilvántartott gépek időszakos felülvizsgálatairól vizsgálati és karbantartási terv összeállítása.
  • Az emelőgépekhez tartozó dokumentációk naprakész vezetése.
  • Szakmai közreműködés az emeléstechnikai kérdésekben.
  • Cégspecifikus szabályzat készítése a társaságnál felhasznált emelőgépekről, teherfüggesztő eszközökről az emelőszemek ügyintézésére.
  • Tanácsadás a megrendelők felé az emelőgépek karbantartási tényéről és ügyintézéséről.
  • Részvétel az időszakos vizsgálati jegyzőkönyvekben feltüntetett eltérések kijavításának ügyintézésében.
  • Az emelőgép karbantartási feladatainak koordinálása.
  • Az emelőgépekkel vagy emeléssel kapcsolatos oktatásban történő segítségnyújtás és ügyintézés- különböző oktatási anyagok készítése.
  • Jogszabályok, szabványok és egyéb előírások követése, naprakészen tartása.
  • Üzemi csoport meghatározása.
  • Teherfüggesztő eszközök ügyintézése, az elvégzett javítások ellenőrzése.
  • A tárolóeszközök/tárolóállványrendszer heti rendszerességű szemrevételezéssel történő vizsgálata, hibák/sérülések jelentése az illetékeseknek.
  • EHS projektekben való részvétel
  • Vállalati munkabiztonsági kultúra erősítése
  • Felügyelete alá tartozó termelési területek EHS szempontú támogatása

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Emelőgép ügyintézői képesítés.
  • Felsőfokú munka-, tűz, vagy környezetvédelmi végzettség.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség
  • Csapatban való együttműködés képesség
  • 3-5 év ipari tapasztalat.

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk.
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat.
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk.
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz.
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is.
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat.
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket.
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és otthoni munkavégzési lehetőséggel támogatjuk.