Quality Engineer

LOCATION: Budapest / Magyarország | BRAND: Knorr-Bremse | REQUISITION ID: 6694

Mi a Knorr-Bremse  kecskeméti gyárában közúti haszonjárművek fékgyártásával és fejlesztésével foglalkozunk. Több, mint 500 munkatársunk dolgozik gyári állásaink egyikében. Ha számodra is fontos, hogy egy stabil és megbízható munkahelyed legyen és szívesen dolgozol gyártásban, csatlakozz Te is hozzánk!

x

Ezek lesznek a feladataid:

  • Új projektekben való aktív részvétel, saját területének képviselete
  • Új design-ok megvalósíthatósági vizsgálatának minőségügyi támogatása
  • Szériagyártás előtti minőségirányítási feladatok elvégzése más területekkel együttműködve
  • Fáziszáró értekezletek szervezése, lebonyolítása, szükség esetén eszkalálása
  • Projekt fázisban előforduló minőségügyi problémák kivizsgálásának menedzselése 8D módszerrel

​​​Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Többéves szakmai tapasztalat minőségügyi technikák alkalmazásában (MSA, PPAP, APQP, R&R, SPC, 8D,…)
  • Jó kommunikációs képesség a társterületekkel való együttműködés során

​​​​​​​Még nagyobb esélyed van ha rendelkezel:

  • Német nyelvtudással
  • Vasútipari vagy autóipari tapasztalattal
  • SAP ismerettel

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és otthoni munkavégzési lehetőséggel támogatjuk