A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Ezek lesznek a feladataid

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztlési projektek definiálása a hatékonyság, minőség és költségek figyelembevételével.
  • Termékbevezetések támogatása, szériagyártás feltételeinek biztosítása
  • Szoros együttműködés társosztályokkal az információ átadás és eredményes projektek érdekében
  • Veszteségek csökkentése gyártásban, mint például a beállási idő, selejt költség és átfutási idő
  • Hatékony munkavégzést támogató és folyamatokat szabályozó dokumentáció elkészítése
  • Gépberuházási projektekben való aktív részvétel a kezdeti fázistól a beüzemelésig és felfutásig
  • Üzemi layout tervezése a géptelepítések támogatásával, figyelembevéve a hatékonyv és optimális üzemi elrendezést

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú műszaki végzettséget szereztél
  • 3-5 éves folyamatmérnöki tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvvizsga
  • Lean eszközök alkalmazása
  • Projektek hatékony koordinálása a határidő betartásával
  • Csapatmunkára való készség
  • Napi feladatok eredményorientált elvégzése
  • CAD szoftver ismerete
  • Excel/ Powerpoint magabiztos használata

Még nagyobb esélyed van, ha

  • rendelkezel SAP tapasztalattal
  • Creo CAD szoftver ismerete
  • Windchill ismerete
  • Platsimulation, Avix,
  • forgácsolás területén szereztél tapasztalatot
  • automatizálásban, robotizálásban szerzett tapasztalat
  • van tapasztalatod problémamegoldó technikák alkalmazásában

Miért válassz minket?

Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!