A Knorr-Bremse Budapest a világon az egyik legnagyobb vasúti fékrendszereket gyártó- és fejlesztő központja, többek között a mi fékrendszereink találhatók meg a felújított 3-as metrón, a Japán Shinkanzenen vagy éppen a svájci gyorsvasúton. Ha Téged is érdekel, hogy egy multinacionális nagyvállalatnál dolgozz az EHS területén, akkor ne habozz és jelentkezz még ma, hogy minél hamarabb aktív tagja lehess a csapatunknak.

Ezek lesznek a feladataid

  • EHS projektekben való részvétel
  • Vállalati szintű működést szabályozó EHS eljárások és munkautasítások kidolgozása és bevezetése
  • Felügyelete alá tartozó termelési területek EHS szempontú támogatása, szabályozások elkészítése/felülvizsgálata
  • Területi EHS oktatási tematikák kidolgozása és oktatásában való közreműködés
  • Részvétel a munkavédelmi szempontú előzetes, ellenőrző vizsgálatok elkészítésében
  • Részvétel az EHS szempontok szerinti ellenőrzéseken (külső/belső), szükséges intézkedések meghozatalában és azok végrehajtásának kezdeményezésében
  • Közreműködés a kockázatértékelés/becslés elkészítésében, felülvizsgálatában
  • Közreműködés EHS események kivizsgálásában, megelőző intézkedések kidolgozásában
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • Vállalati munkabiztonsági kultúra erősítése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat multinacionális környezetben
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Proaktív és teljesítmény orientált szemlélet
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség
  • Csapatban való együttműködés képessége
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, SAP)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítéssel, környezetmérnöki vagy technikusi végzettséggel rendelkezel
  • Tűzvédelmi főelőadói, emelőgép ügyintézői végzettséged is van

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk

  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat

  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk

  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz

  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is

  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat

  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket

  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és otthoni munkavégzési lehetőséggel támogatjuk