Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van, és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Csatlakozz csoportvezetőként 8 fős szoftverfejlesztési csapatunkhoz, akik szerviz és diagnosztikai eszközöket fejlesztenek a legújabb fékvezérlő berendezéseinkhez!

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Szoftverfejlesztő mérnökökből álló csoport vezetése
  • Rendszeres négyszemközti megbeszélések megtartása a beosztottakkal
  • A kollégák karrierjének tervezése, képzési tervek összeállítása
  • Toborzásban való részvétel
  • Erőforrástervezés és -allokáció fejlesztési projektekre
  • Fejlesztési projektek kivitelezése agilis módszertan szerint, folyamatos együttműködés a projekteken dolgozó magyar és nemzetközi csapatokkal
  • Folyamatok és módszertanok fejlesztése
  • Rendszeres beszámolás felsővezetés felé

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Villamosmérnök, mérnök informatikus vagy ezzel egyenértékű végzettséget szereztél
  • Tapasztalattal rendelkezel szoftverfejlesztésben JavaScript, Java nyelvekben
  • Csoportvezetési gyakorlattal rendelkezel
  • Kiemelkedő kommunikációs készséged van, szívesen dolgozol csapatban
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • Alkalmanként nyitott vagy külföldi utazásra is​​​​​​​

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat: https://www.youtube.com/watch?v=NIYkImyomGw
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
  • Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • Támogatjuk a házon belüli előre lepésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk)!
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
  • Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
  • Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
  • A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli
  • Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már