Beágyazott Funkiófejlesztési Csoportvezető

Dátum: 2024. ápr. 24.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van, és egyúttal a vasúti közlekedés, vagyis az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan vezérlő funkciók tervezésén Matlab/Simulink-ben, majd fejlesztésén C-nyelven ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Megismernél olyan szoftver technológiákat, melyekkel ezen funkciók mikrokontrolleren hatékonyan tesztelhetők? Részt vennél olyan elosztott rendszerek fejlesztésében, amelyek átívelnek egy vasúti jármű akár tucatnyi kocsiján is? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik! 10 fős beágyazott szoftvermérnöki csapatunk számára keresünk csoportvezetőt!

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Beágyazott szoftvermérnökökből álló csoport vezetése
  • Rendszeres, négyszemközti megbeszélések megtartása a beosztottakkal
  • A kollégák karrierjének tervezése, képzési tervek összeállítása
  • Toborzásban való részvétel, beleértve gyakornokok felvételét is
  • Erőforrás tervezés és erőforrás allokáció fejlesztési projektekre
  • Fejlesztési- és tesztfolyamatok, valamint módszertanok fejlesztése
  • Kapcsolattartás projekt- és csoportvezetőkkel

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Releváns műszaki felsőfokú végzettség
  • Magabiztos fejlesztői/tesztelői tudás
  • Legalább 5 év beágyazott rendszerek fejlesztésében/tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetésben vagy teszt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Önálló, lendületes munkavégzés
  • Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv
  • Magabiztos angol nyelvtudás

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • rendelkezel hardvertesztelésben szerzett tapasztalattal
  • ISTQB vagy IREB minősítéssel
  •  és német nyelvtudással

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidővel és heti 3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat: https://www.youtube.com/watch?v=NIYkImyomGw
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
  • Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • Támogatjuk a házon belüli előrelépésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk)!
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
  • Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
  • Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
  • Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Vállalati éttermünkhöz kültéri étkező is tartozik, ahova jó idő esetén szívesen kiülünk
  • Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már