Épületgépész mérnök

Dátum: 2024. máj. 2.

Hely: Budapest, HU, 1238

Vállalat: Knorr-Bremse

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Ezek lesznek a feladataid

  • Épületgépészeti tervekben, kiírásokban szereplő műszaki tartalom elkészítése, elemzése, ellenőrzése, valamint véleményezése árajánlat készítésnél, kérésnél és előkészítési szakaszban is. Kiemelt figyelemmel a légtechnika, hűtéstechnológia.
  • Alternatív műszaki megoldások felkutatása légtechnikai, hűtéstechnológiai rendszerek kidolgozásában, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése, projektek ellenőrzése, vezetése
  • Meglévő épületgépészeti rendszerek felmérése, ellenőrzése, véleményezése és fejlesztése
  • A szakági- és a területhez kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Fejlesztési munkafolyamatok ellenőrzése, elősegítése a minőségi munkavégzés és a határidők tekintetében
  • Kivitelezési projektek teljeskörű, önálló levezénylése. A projektekhez kapcsolódó egyeztetések megszervezése, és folyamatos együttműködés a tervezők, hatóságok, kivitelezők között.
  • Meglévő épületek szakági támogatása, hibajavítások vezetése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú v szakirányú (épületgépész mérnök) műszaki végzettség,
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office programok, AutoCAD szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Épületautomatikai rendszer ismerete
  • Projektszemlélet, projektmenedzsment ismeret
  • Határozott fellépés
  • Mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel hatékony kommunikáció
  • Angol nyelvismeret

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Autóipari gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • ipari hűtéstechnológiában szerzett tapasztalat,
  • légtechnikai rendszerek kivitelezésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
  • Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk